برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

ساک لوازم نوزاد

فیلتر توسط

قیمت و خرید ساک لوازم کودک

ساک لوازم یکی از مهم ترین اجزای سیسمونی محسوب می‌شود که خرید آن لازم و ضروری است. نوزاد از همان بدو تولد وسایل بسیارزیادی دارد که مسلما در کیف دستی شما جای نمی‌گیرد، از این رو خرید ساک لوازم نوزاد اهمیت دارد. این وسیله از همان ابتدای تولد مورد استفاده قرارمی‌گیرد و حتی شما باید چند وقت قبل از موعد زایمان آن را آماده کنید. در این مطلب درباره خرید ساک لوازم نوزاد و اهمیت آن در سیسمونی بحث می‌کنیم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

منظور از ساک لوازم نوزاد چیست؟

منظور از ساک لوازم نوزاد درواقع همان کیفی است که شما باید وسایل ضروری نوزاد مانند پوشک، شیشه شیر، لباس اضافی، اسباب بازی و ... را در آن قرار دهید. دقت داشته باشید استفاده از این وسیله مخصوصا وقتی قراراست به مهمانی و یا گردش بروید، اهمیت بسیارزیادی دارد. یعنی شما می‌توانید به راحتی وسایل نوزاد خود را در این ساک جمع کرده و به راحتی حمل کنید.

انواع ساک لوازم نوزاد

ساک لوازم نوزاد انواع مختلفی دارد که شما می‌توانید براساس ویژگی هریک و نیاز خود نمونه موردنظرتان را انتخاب کنید. در ادامه شما را با انواع ساک لوازم و ویژگی های آنان بیشتر آشنا می‌کنیم.

کوله پشتی

این مدل از ساک لوازم نوزاد شبیه به کوله پشتی های معمولی است. البته برای اینکه به یک ساک لوازم تمام عیار تبدیل شود، بخش های دیگری برای قراردادن وسایل نوزاد به آن اضافه شده است. ازجمله این قسمت ها می‌توان به بخش مربوط به قرارگیری شیشه شیر، پوشک، دستمال و .. اشاره کرد. حمل این مدل از ساک لوازم نوزاد نسبت به سایر مدل ها بسیارراحت تر است.

آویز

یکی دیگر از انواع ساک لوازم نوزاد نمونه های آویزی است که دور قفسه سینه پیچیده می‌شود. طراحی این ساک به صورتی است که بیشتر برای پدران طراحی شده است و البته مادر نیز می‌تواند برای سفرهای کوتاه خود از آن استفاده کند.

ساک

از قدیمی ترین ساک لوازم نوزاد می‌توان به این مورد اشاره کرد که شبیه به یک کیف دستی بزرگ است. البته برای کاربرد بیشتر این نوع ساک جیب های بیشتری در آن تعبیه شده‌است که سبب می‌شود بتوانید وسایل بیشتری را در آن قراردهید.

کیف قنداق کالاسکه ای

همانطور که از نام این ساک لوازم پیداست، بیشتر برای اتصال به پشت کالاسکه از آن استفاده می‌شود. البته ما استفاده از این نوع کیف را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا قرارگیری کیف در بخش پشتی کالاسکه می‌تواند باعث سنگینی و درنهایت عقب نشینی آن شود.

در این بخش ویژگی های هریک از انواع ساک لوازم نوزاد را بررسی کردیم تا بتوانید براساس آن انتخاب راحت تری داشته باشید.

خرید ساک لوازم نوزاد تا چه اندازه ضروری است؟

درپاسخ به این سوال باید بگوییم ساک لوازم جز مهم ترین آیتم هایی است که باید در خرید سیسمونی لحاظ کنید. این وسلیه از همان بدو تولد برای سازماندهی وسایل نوزاد به کارتان می‌آید، پس به هیچ عنوان خرید آن را پشت گوش نیندازید. حتی پیشنهاد می‌کنیم اگر هزینه ای را برای خرید این کیف درنظرنگرفته اید، چند مورد از وسایل غیرضروری سیسمونی را حذف کرده و این مورد را به آن اضافه کنید.

به صورت کلی می‌توانیم بگوییم با خرید این ساک همیشه همه وسایل موردنیاز نوزادتان را به صورت آماده در اختیار دارید و به هیچ عنوان به سختی نخواهیدافتاد.

بررسی چند نکته برای خرید ساک لوازم نوزاد

برای اینکه نوزاد خود را بیرون از منزل ببرید، باید وسایل زیادی را به همراه داشته باشید. ازجمله این وسایل می‌توان به شیشه شیر، پوشک، لباس، بطری آب، دستمال و ... اشاره کرد. همه این وسایل مسلما در کیف دستی شما جای نمی‌گیرد از این رو خرید ساک لوازم کودک اهمیت می‌یابد. برای خرید بهترین ساک لوازم کودک باید نکات زیادی را درنظرداشته باشید که برخی از آنها را درادامه با هم بررسی می‌کنیم.

حمل آسان

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید در هنگام خرید ساک لوازم نوزاد به آن توجه کنید، حمل آسان آن می‌باشد. دقت داشته باشید در بسیاری از موارد شما مجبور خواهیدبود همزمان با بغل کردن کودک این ساک را نیز به همراه خود حمل کنید. از این رو مهم است که بتوانید به راحتی ساک را روی شانه خود قرارداده و به تمامی بخش های آن دسترسی داشته باشید.

راحتی

باید به دنبال خرید ساک با طراحی استاندارد برای لوازم کودک باشید، تا هنگام استفاده از آن احساس راحتی کنید. نمونه های غیراستاندارد این برند وزن را به صورت نامتعادل روی شانه تقسیم می‌کند از این رو هنگام استفاده از آن به سرعت احساس خستگی خواهیدکرد.

سبک و قابل حمل بودن

هنگام خرید ساک لوازم کودک باید دقت کنید نمونه هایی سبک و قابل حمل را خریداری کنید. یعنی وزن ساک باید به صورتی باشد که هنگام قراردادن وسایل مختلف در آن بتوانید آن را به راحتی حمل کنید. ازنظر قابل حمل بودن بهترین انتخاب برای شما کوله پشتی لوازم نوزاد است که البته قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل های یادشده دارد.

سازماندهی وسایل در ساک نوزاد

شما باید وسایل بسیارزیادی را در ساک لوازم نوزاد قراردهید، از این رو مهم است که این وسایل نظم و ترتیب خاصی داشته باشند. پس بهتراست ساکی را خریداری کنید که برای هر وسیله کودک شما فضای جداگانه ای داشته باشد، بدین ترتیب می‌توانید به راحتی به هریک از وسایل دسترسی داشته باشید.

توجه به جنس پارچه

زمانی که برای خرید ساک لوازم نوزاد اقدام می کنید با مدل های متنوعی از این محصول روبه رو می شوید. امروزه از پارچه های متفاوتی برای دوخت ساک لوازم نوزاد استفاده می شود که هریک نیز کیفیت متفاوتی دارند.از این رو نیز بهتراست قبل از خرید از کیفیت پارجه به کاررفته در آن اطمینان حاصل کنید.

از بهترین پارچه های به کاررفته در ساک لوازم نوزاد می توان به نایلون ضدرطوبت اشاره کرد. این متریال به راحتی از داخل و بیرون تنها با استفاده از یک دستمال تمیز می شوند.

وجود تشکچه تعویض

برای خرید ساک لوازم نوزاد بهتراست به دنبال خرید گزینه هایی باشید که تشکچه تعویض داشته باشد. دراین صورت دیگر نیازندارید این آیتم را به صورت اضافه تری در ساک لوازم به همراه داشته باشید. در بسیاری از کیف ها جای تشکچه از سایر بخش های ساک متمایز است از این رو نیز در صورت کثیف شدن آن نیز بقیه بخش های تمیز می ماند. پس از این بابت هیچ نگرانی نخواهیدداشت.

اتصال ساک به کالسکه

برای بسیاری از شما پیش می آید که می خواهید کودک خود را با کالسکه بیرون ببرید و اما همراه داشتن ساک لوازم برای شما سخت خواهدبود. از این رو نیز بهتراست ساک لوازم را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید آن را به کالسکه متصل کنید.

انتخاب رنگ مناسب

ساک لوازم نوزاد بهتراست رنگی متناسب با سایر آیتم های سیسمونی شما داشته باشد. برای مثال بهتراست رنگ آن با لحاف وتشک، قنداق فرنگی و ... در تناسب باشد. البته که تمامی این موارد به صورت ست نیز فروخته می شود که شما می توانید آنها را به صورت یکجا خریداری کنید.

قابلیت شستشو

مسلم است که با استفاده از ساک لوازم این محصول به تمیزی روزهای ابتدایی خود نخواهدبود.پس لازم است که هر چند وقت یکبار برای شستشو آن اقدام کنید. از این رو باید درهنگام خرید ساک لوازم کودک توجه کنید این محصول قابلیت شستشو داشته باشد و با چندبار شستن کیفیت خود را از دست ندهد. می‌توانید در این زمینه از فروشنده سوال بپرسید.

توجه به کیفیت محصول

برای اطمینان از کیفیت محصول می‌توانید دوخت درزهای آن را به دقت بررسی کنید. تمیزبودن دوخت درزها نشان از کیفیت محصول ارائه شده دارد.

سعی کنید ساکی را که انتخاب می‌کنید هم از نوع دکمه ای و هم از نوع زیپی باشد. بدین ترتیب دیگر نگران نخواهید بود که درصورت افتادن کیف از دستتان وسایل کودک بیرون می‌ریزد.

با بررسی همین چند مورد در هنگام خرید ساک لوازم کودک می‌توانید انتخاب خوب و معقولی را تجربه کنید.

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم