برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

آغوشی نوزاد

قیمت و خرید آغوشی نوزاد

انجام کارهای روزمره با وجود نوزاد برای مادران بسیارسخت است، استفاده از برخی وسایل می‌تواند کار را برای مادران نیز راحت تر کند. ازجمله این وسایل می‌توان به آغوشی اشاره کرد که یکی از اجزای اساسی در سیسمونی است که می‌تواند شرایط زندگی را برای والدین راحت تر کند. شما می‌توانید با کمک این وسیله کودک خود را به مکان های زیادی منتقل کنید، بدون اینکه خیلی به سختی بیفتید. دراین مطلب اطلاعات کاملی را درباره خرید آغوشی نوزاد به شما ارائه می‌کنیم تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

آغوشی نوزاد چیست؟

آغوشی یکی از وسایل انعطاف پذیر است که مادر می‌تواند به راحتی نوزاد خود را در آن قرارداده و حمل کنید. طراحی این محصول به صورتی است که دست های مادر کاملا آزاد است و وی می‌توانید به کارهای روزمره خود رسیدگی کند. دقت داشته باشید از این وسیله در کشورهای مختلف دنیا به شکل های متفاوتی استفاده می‌شود و مزایای بسیارزیادی دارد. ازجمله مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-      استفاده از آغوشی نوزاد می‌تواند پیوند بین نوزاد و والدین را به خوبی تقویت کند زیرا در طول روز فاصله نزدیکی با هم دارند.

2-      یکی از مزایای مهم آغوشی نوزاد، کاهش احتمال سندروم مرگ ناگهانی نوزاد می‌باشد.

3-      استفاده از این محصول می‌تواند به رشد و پیشرفت سیستم عصبی، گوارشی و ... نوزاد کمک کند.

4-      به دلیل فاصله نزدیکی که مادر با کودک دارد، شیروی تقویت خواهدشد.

5-      می‌تواند رشدی برای پیشرفت جسمی و عاطفی کودک باشد.

6-      از مهم ترین فواید این محصول می‌تواند به آزادی عمل والدین برای رسیدگی به کارهای ضروری اشاره کرد. این ویژگی درواقع دلیل اصلی برای خرید آغوشی نوزاد تلقی می‌شود.

ممزمزایای استفاده از آغوشی نوزاد

استفاده از آغوشی نوزاد مزایای بسیارزیادی برای کودک شما دارد از این رو نیز شما را برای خرید آن تشویق می کند. درادامه مزایای استفاده از آغوشی نوزاد را با هم مرورمی کنیم:

کاهش دفعات گریه نوزاد

نوزاد در ابتدای تولد معمولا نمی تواند ارتباط خوبی با محیط اطراف بگیرد از این رو نیز گریه می کند. شما می توانید از این آغوشی برای کاهش دفعات گریه نوزاد استفاده کرده و وی را آرام کنید.

بهبود سلامتی

تحقیقات نشان می دهد که تماس پوست با پوست نوزاد می تواند به سلامت وی کمک کند. این موضوع در نوزادان نارس اهمیت بیشتری نیز می یابد. استفاده از آغوشی در این زمینه به شما کمک زیادی می کند و می تواند الگوی سلامت بدن نوزاد را به شکل نرمالی درآورد.

تقویت ارتباط والدین با نوزاد

حرف نزدن نوزاد سبب می شود تا برقراری ارتباط با وی برای کودک کار سختی باشد. درآغوش گرفتن نوزاد می تواند به تقویت این ارتباط کمک کند. پس می توانید مدت زمان زیادی از روز را بدون کمترین خستگی از این آغوشی استفاده کرده و به وی آرامش ببخشید.

 دقت داشته باشید استفاه از این آغوشی کمک می کند تا در عین آغوش گرفتن نوزاد بتوانید به راحتیبه کارهای روزمره خود نیز رسیدگی کنید در عین اینکه خیالتان از امنیت کودک نیز راحت است. درواقع می توان گفت استفاده از این آیتم می تواند روی بهبود زندگی روزمره شما نیز تاثیرگذار باشد.

از چندماهگی می‌توانیم نوزاد را در آغوشی بگذاریم؟

در طی نه ماه بارداری مادر، نوزاد به این محیط ایمن رحم عادت می‌کند و همین نیز باعث می‌شود تا بعدها پس از به دنیاآمدن نیز به دنبال جایی مشابه رحم مادر باشد. استفاده از آغوشی می‌تواند این فضا را برای نوزاد ایجادکند و وی را به فضای اطراف بیشتر عادت دهد. برای استفاده از آغوشی نوزاد باید بدانید شما می‌توانید از همان بدوتولد از این محصول استفاده کنید.

برای استفاده از آغوشی باید بدانید که برای نوزادان زیر شش ماه باید آنها را در وضعیت رو به داخل قراردهید و اما در سنین بالاتر می‌توانید آنها را به سمت بیرون نیز قراردهید. البته دقت داشته باشید شما می‌توانید تا سن دوسالگی کودک خود از این محصول استفاده کنید و پس از آن برای شما کارایی نخواهدداشت.

راهنمای خرید آغوشی نوزاد

آغوشی یکی از راحت ترین وسایل برای حمل نوزاد است که با کمک آن می‌توانید به پیاده روی، خرید و ... بروید. بسته به فرم بدنی شما و کودکتان می‌توانید نمونه های متفاوتی از آغوشی را خریداری کنید. درادامه چند نکته کاربردی برای خرید آغوشی نوزاد را بیان می‌کنیم.

انتخاب نوع آغوشی

بهتراست قبل از اینکه برای خرید آغوشی بروید، انواع این محصول را به خوبی بشناسید تا یک انتخاب درست داشته باشید. درادامه انواع آغوشی را به شما معرفی می‌کنیم.

آغوشی از جلو

این مدل از آغوشی دارای دو تسمه است که روی شانه قرارمی‌گیرد. بدین ترتیب کودک در ساده ترین حالت روی سینه شما قرارمی‌گیرد. این مدل از آغوشی نوزاد را به سمت جلوی بدن شما نگه می‌دارد.

این نوع آغوشی را تا زمانی که نوزاد کنترلی روی گردن خود ندارد، باید آن را به سمت جلو و بعدها با بزرگترشدن نوزاد می‌توانید آن را به پشت نیز قراردهید.

آغوشی یک طرفه با بندپهن

طراحی این مدل از آغوشی به صورتی است که دور تنه و  یکی از شانه ها قرارمی‌گیرد. شما می‌توانید این مدل را با کمربند و حلقه و یا بدون آن خریداری کنید. این نوع آغوشی بهترین انتخاب برای آن دسته از مادرانی است که می‌خواهند به فرزند خود درهنگام استفاده از آغوشی شیر بدهند.

آغوشی قنداقی

این نوع آغوشی درواقع یک پارچه عریض است که دور شانه قرار می‌گیرد. استفاده از این مدل آغوشی بسیارمتداول است زیرا افراد با اندام متفاوت می‌توانند از آن استفاده کنند.

دوخت مناسب

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای خرید آغوشی نوزاد درنظرداشته باشید، دوخت مناسب آن است. دقت داشته باشید تمامی اتصالات این آغوشی باید به خوبی دوخت شده باشند تا در هنگام استفاده پاره نشوند. خرید محصولات بی کیفیت می‌تواند سلامت نوزاد شما را به خطراندازد، از این رو در هنگام خرید آغوشی هوشیار باشید.

انعطاف پذیری

شما می‌توانید بسته به رشد کودکتان نمونه های مختلفی از آغوشی را خریداری کنید. برای مثال در زمان نوزادی نمونه های یک طرفه و پس از آن می‌توانید مدل های پیچیده تر را انتخاب کنید. البته لازم است بدانید طراحی آغوشی به صورتی است که با بزرگترشدن نوزاد نیز قابل استفاده است و نیاز به هزینه اضافی در این حوزه نخواهدبود.

راحتی

برای خرید آغوشی کودک هم راحتی کودک و هم راحتی خودتان را درنظرداشته باشید. برای اینکه فشارناشی از وزن کودک شما را اذیت نکند، بهتراست نمونه هایی را خریداری کنید که بندهای پهنی دارند. آغوشی با بندهای پهن به خوبی فشار را بین شانه ها تقسیم می‌کند، از این رو احساس کشش و دردی را برای شما به همراه نخواهدداشت.

دقت داشته باشید اگر والدین می‌خواهند به صورت مشترک از آغوشی استفاده کنند، بهتراست به دنبال خرید مدل های تنظیم پذیر باشند. آغوشی تنظیم پذیر در دوحالت معمولی و بسیاربزرگ تنظیم می‌شود که شما می‌توانید بسته به فرم بدنی خود هریک از آنها را انتخاب کنید.

استحکام

آغوشی نوزاد قرار است تمامی وزن وی را تحمل کند از این رو باید دوام و استحکام کافی را دارا باشد. پس هنگام خرید حتما درباره میزان استحکام آن از فروشنده سوال بپرسید و خودتان نیز بخش هایی از آغوشی نظیر کمربند، گیره، قفل، نشیمنگاه و ... را بررسی کنید.

استفاده آسان

بهتراست هنگام خرید آغوشی به دنبال نمونه هایی باشید که بتوانید به تنهایی از آن استفاده کنید. یعنی شما باید بتوانید به تنهایی این آغوشی را پوشیده و کودک خود را داخل آن قراردهید.

مناسب برای شیردهی

مسلما زمانی که کودک را با خود حمل می کنید، نیازاست تا به کودک خود شیر بدهید. از این رو هنگام خرید آغوشی توجه کنید که می‌توانید با کمک این محصول، همزمان به نوزاد خود شیربدهید یا خیر. مدل های یک طرفه و یا قنداقی انتخاب خوبی برای شیردهی نوزاد هستند.

سازگار با دما

استفاده از آغوشی آن هم در روزهای گرم تابستان می‌تواند برای نوزاد اذیت کننده باشد زیرا بیش از اندازه وی را گرم می‌کند. استفاده از رنگ های تیره آغوشی این گرما را چندین برابر می‌کند از این رو به هیچ عنوان برای استفاده در فصل تابستان توصیه نمی‌شود.

 

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم