برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

روروئک و واکر

فیلتر توسط
550,000 تومان
قیمت و خرید روروئک دلیجان مدل یوفو  مناسب برای:پسران و دختران وزن قابل تحمل: 12 کیلوگرم وزن: 4 کیلوگرم تاشو دارای چراغ و موزیکال قابلیت تنظیم ارتفاع سایر توضیحات: قابلیت تنظیم ارتفاع در 3 حالت، مجهز به 8 چرخ با...

قیمت و خرید روروئک و واکر

کودکان در مراحل رشد خود همواره به این هستند تا محیط اطراف خود را کشف کنند. به صورت کلی کودکان در فاصله بین نه تا دوازده ماهگی اولین قدم های خود را برمیدارند که البته این زمان در بعضی کودکان زودتر و در برخی دیرتر اتفاق می‌افتد. والدین می‌توانند برای تشویق کودک خود به راه رفتن از وسایلی نظیر روروئک و واکر کمک بگیرند. درواقع روروئک و واکر نوعی از ابزارهای تقویتی به شمارمی‌آیند که می‌تواند مهارت های کودک را در هنگام راه رفتن بالاببرد. دراین مطلب درباره خرید روروئک و واکر و اهمیت استفاده از آن صحبت می‌کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

روروئک و واکر چیست؟

روروئک و واکر بهترین وسیله برای تشویق کردن کودک به ایستادن است. درواقع شما می توانید با استفاده از این وسایل به راحتی کودک را وادار به استفاده از پاهایش کنید. روروئک و واکر برای حفظ تعادل به کودک شما کمک می کند و البته که ایمنی وی را نیز در هنگام استفاده از آنها تامین خواهدکرد.البته برای خرید این وسایل نیز باید به دنبال گزینه هایی باشید که تمامی نکات ایمنی در طراحی آنها رعایت شده است.

امروزه روروئک و واکر موجود در بازار با امکانات بسیارزیادی عرضه می شوند که این امکانات برای کودک جذابیت بسیارزیادی دارد. ازجمله این امکانات می توان به کلیدهای پیانویی برای پخش موزیک، مهره های بازی و ... اشاره کرد که هریک به تقویت حواس کودک شما کمک خواهدکرد.

آیا استفاده از روروئک و واکر معایبی را هم دارد؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که روروئک و واکر تنها به پیشرفت کودک شما کمک خواهدکرد.اما باید بدانید استفاده بیش ازاندازه از این محصول می تواند معایبی را نیز داشته باشد که درادامه بیشتر درباره آنها صحبت می کنیم.

1-      استفاده بیش ازاندازه از روروئک ممکن است تاثیرات بسیاربدی را روی الگوی راه رفتن وی داشته باشد و بعدها برایش مشکلاتی را ایجادکند.

2-      استفاده از این وسایل می تواند برای وی مشکلاتی را ایجادکند. برای مثال سبب سرعت گرفتن بیش ازاندازه کودک و برخورد وی با اشیا مختلف خواهدشد.

3-      دقت داشته باشید باید این وسایل را در زمان درست در اختیار کودک قراردهید. برای مثال اگر قبل از چهاردست و پاکردن کودک از روروئک و واکر استفاده کنید، در مراحل رشد عصبی وی دخالت کرده اید.

 

استفاده از روروئک و واکر تا چه حد در پیشرفت کودک موثر است؟

واکر و روروئک جز وسایل جذاب برای کودکان نوپا است که کمک می‌کند کودکان با تکیه بر آن اولین قدم های خود را بردارند. این وسایل میزان فشار روی پاهای کودک را کمتر می‌کند از این رو راه رفتن را برای وی آسان خواهدکرد.

کودک شما بالاخره راه رفتن را یاد می‌گیرد، اما مدت زمان یادگیری متفاوت خواهدبود. شما می‌توانید با خرید روروئک و واکر سرعت یادگیری کودک را سرعت بخشید.

روروئک و واکر می‌تواند اعتماد به نفس کودکتان را بالاتر ببرد و علاوه براین خطرات ناشی از سقوط کودک روی به حداقل می‌رساند. دقت داشته باشید با خرید روروئک و واکر برای کودک تان می‌توانید  با تشویق وی برای راه رفتن به کارهای روزمره خود نیز رسیدگی کنید.

نکات لازم برای خرید روروئک و واکر

روروئک و واکر جز دسته بندی وسایل حمل و نقل نوزاد قرارمی‌گیرند که خرید آن به تقویت ماهیچه های کودک کمک می‌کند. تنوع روروئک و واکر موجود در بازار بسیارزیاد است و این ممکن است خرید را برای شما دشوار کند. درادامه نکات خوبی را درباره خرید این محصول به شما ارائه می‌کنیم.

نکات ایمنی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید روروئک و واکر درنظربگیرید، ایمنی محصول می‌باشد. روروئک و واکر باید مجهز به قفل باشند. این ترمز کمک می‌کند تا بتوانید مانع حرکت کودک در مکان های پرخطر باشید.

تمامی وسایل جانبی که به روروئک و واکر متصل است نیز به هیچ عنوان نباید قابل جداشدن باشد. زیرا ممکن است کودک در حین بازی این قطعات را جداکرده و ببلعد.

ترمز نیز یکی دیگر از آیتم های ایمنی محصول می‌باشد که از سرعت گرفتن وسیله جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب آسیب جدی به کودک در حین بازی وارد نخواهدشد.

جابه جایی راحت روروئک و واکر

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در هنگام خرید روروئک و واکر به آن توجه کنید، جابه جایی این محصول می باشد. روروئک و واکر خریداری شده باید به صورتی باشد که به راحتی روی زمین حرکت کند. به صورت کلی می توانیم بگوییم این وسایل نباید هیچگونه اصطحکاکی را روی زمین ایجادکنند. دقت داشته باشید اگر کودک شما نتواند به خوبی روروئک و واکر را روی زمین به حرکت درآورد بعدها نیز علاقه ای به استفاده از این وسیله نشان نمی دهد.

البته نکته دیگری که دربحث جابه جایی روروئک و واکر وجوددارد، وزن آنهاست. درصورت اینکه وزن روروئک و واکر خریداری شده زیاد باشد، مسلما کودک شما از حرکت  دادن آن ناامید خواهدشد.

قابلیت تنظیم روروئک

کودک شما برای اینکه بتوانید به درستی از روروئک استفاده کند باید بتواند پاهای خود را روی زمین قراردهد.  از این رو بهتراست هنگام خرید روروئک و واکر توجه کنید که ارتفاع آن قابل تنظیم باشد.

روروئک هایی که این ویژگی را ندارند تنها برای سن خاصی از فرزند شما مناسب هستند، از این رو کارایی چندانی ندارند. پس در هنگام خرید حتما قابل تنظیم بودن ارتفاع روروئک را درنظربگیرید.

مواد سازنده روروئک و واکر

از دیگر مواردی که باید برای خرید روروئک و واکر درنظربگیرید، موادسازنده این محصولات می‌باشد. متریال اساسی ساخت این وسایل انواع پلاستیک می‌باشد، از این رو باید در هنگام خرید از کیفیت پلاستیک خریداری شده اطمینان حاصل کنید. برخی از این نوع پلاستیک حاوی موادسمی هستند که می‌تواند سلامت کودک شما را به خطر اندازد.

قابل شستشوبودن روروئک و واکر

از مهم ترین ویژگی های روروئک و واکر می‌توان به قابلیت شستشو آن اشاره کرد. مسلما کودکان به سرعت وسایلی که با آن در ارتباط هستند را کثیف می‌کنند. پس شما باید برای حفظ سلامت کودک هرچندوقت یکبار آن را بشویید، از این جهت باید قابل شستشوبودن محصول را در هنگام خرید بررسی کنید.

تجهیزات جانبی

مسلما کودک شما پس از مدتی راه رفتن با روروئک و واکر خسته می‌شود و به سراغ کاردیگری خواهدرفت. از این رو بهتراست در هنگام خرید روروئک و واکر دقت کنید محصول انتخابی شما لوازم جانبی زیادی را برای سرگرمی کودک داشته باشد. بدین ترتیب کودک در حین راه رفتن با این وسایل سرگرم می‌شود و اوقات خوبی را سپری خواهدکرد.

روروئک و واکر جز وسایل حمل و سرگرمی نوزاد محسوب می‌شود که تنوع زیادی دارد. درست است که استفاده از این وسیله مزایای زیادی برای کودک شما دارد اما باید بدانید به هیچ عنوان نباید بیشتر از نیم ساعت در روز کودک خود را در این وسیله قراردهید. استفاده بیش ازاندازه از روروئک و واکر می‌تواند تاثیرات منفی را روی الگوی راه رفتن کودک بگذارد.

بررسی چند نکته مهم برای استفاده کودک از روروئک و واکر

پس خرید روروئک و واکر توجه به نکات زیر را جدی بگیرید:

1-      هرگز کودک خود را به تنهایی در روروئک رها نکنید، زیرا ممکن است خطراتی برای وی به وجود آید که با حضور خود مانع آنها شوید.

2-      سطحی صاف را برای روروئک سواری کودک تان انتخاب کنید.

3-      به هیچ عنوان نباید برای کودکی که نمی‌تواند تعادل سر خود را حفظ کند از روروئک استفاده کرد. استفاده از روروئک در سنین پایین می‌تواند اثرات جبران ناپذیری روی کودک شما داشته باشد.

4-      در استفاده از این محصول باید اعتدال را رعایت کنید. روروئک سواری بیش ازاندازه می‌تواند روی الگوهای یادگیری کودک تاثیرات بدی داشته باشد.

5-      برای استفاده کودک از روروئک و واکر ابتدا محیط اطراف را برای وی ایمن کنید. برای مثال لبه های تیز و تمامی گوشه ها را به خوبی بپوشانید.

روروئک و واکر جز اقلام اساسی در سیسمونی هستند که در این مطلب مفصل به آنها پرداختیم. اگر قصد خرید روروئک و واکر را دارید با مطالعه این مقاله به نکات خوبی خواهیدرسید.

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم