برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
رنگ
برند
قیمت
  • 120,000 تومان - 2,800,000 تومان

تغذیه و غذاخوری نوزاد و کودک

فیلتر توسط

قیمت و خرید وسایل تغذیه و غذاخوری کودک

برای اینکه بتوانید غذای کمکی را برای کودک شیرخوار شروع کنید، نیاز به وسایل متعددی برای تغذیه و غذاخوری کودک دارید. تمامی این وسایل به شما کمک می کند تا بتوانید راحتتر به کودکتان غذا بدهید و همچنین غذاخوردن نیز برای کودک شما راحتتر می شود. درادامه بیشتر درباره وسایل تغذیه و غذاخوری کودک صحبت می کنیم. همراه ما باشید.

معرفی وسایل تغذیه و غذاخوری کودک

برای اینکه بتوانید تغذیه کمکی نوزاد را آغاز کنید، نیاز به تهیه وسایل تغذیه و غذاخوری کودک است. درادامه این وسایل را به شما معرفی می کنیم تا درصورت نیاز  خود بتوانید برای تهیه آنها اقدام کنید.

-          صندلی غذا

-          پیش بند

-          ظرف مخصوص غذاخوری

-          قاشق پلاستیکی برای محافظت از لثه ها

-          لیوان نی دار مخصوص کودک

-          زیرانداز پلاستیکی

-          ظروف پلاستیکی برای نگهداری غذای باقی مانده

از مهم ترین وسایل تغذیه و غذاخوری کودک همین صندلی غذاخوری کودک است که باید برای انتخاب آن نهایت دقت و توجه را بگذارید. درادامه بیشتر دراین باره صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید صندلی غذاخوری کودک

صندلی غذاخوری کودک از مهم ترین وسایل تغذیه و غذاخوری کودک است که باید نکات بسیارزیادی را برای خرید آن درنظربگیرید. درادامه راهنمای خرید کاملی را برای این وسیله ارائه می کنیم.

انتخاب نوع صندلی غذاخوری

صندلی غذاخوری مدل های متفاوتی دارند که هریک از آنها ویژگی های خاص خود را دارند. شما می توانید براساس ویژگی های مختلف این محصول برای خرید آنها تصمیم بگیرید

صندلی غذاخوری سنتی

یکی از قدیمی ترین وسایل تغذیه و غذاخوری کودک، صندلی غذاخوری سنتی است که طراحی بسیارساده ای دارد. این نوع صندلی هیچ تجهیزات اضافی ندارد . شما نمی توانید این  صندلی غذاخوری را تاکنید و باید به صورت ثابت آن را در یک محل قراردهید. اگر به دنبال خرید وسایل تغذیه و غذاخوری کودک با قیمت کمتری هستید می توانید این مدل از صندلی غذاخوری را انتخاب کنید.

صندلی غذاخوری قابل تنظیم

همانطور که از نام این صندلی غذا پیداست به راحتی می توانید ارتفاع آن را تغییر داده و شیب صندلی و پشتی را نیز به حالت دلخواهی قراردهید. این ویژگی صندلی غذاخوری سبب می شود تا بتوانید تا سن پنج سالگی نیز از آن برای کودک خود استفاده کنید. البته تغییرات این صندلی سبب می شود تا کودک هنگام استفاده از آن در وضع راحتی قراربگیرد.

صندلی غذاخوری متصل به میز

این مدل از صندلی غذاخوری را می توانید به راحتی با دو دستگیره به میز خود متصل کنید. این مدل از میزها نیز می تواند وزن کودک شما را تا16کیلوگرم تحمل کند با این وجود بیشتر بهتراست در اوایل نوزادی از آن استفاده کنید.

صندلی غذاخوری چندمنظوره

صندلی غذاخوری چندمنظوره را می توانید را همزمان با بزرگترشدن نوزاد خود استفاده کنید، از این رو نیز خرید این محصول از نظراقتصادی مقرون به صرفه خواهدبود. برای مثال بعدها با بزرگترشدن نوزاد به راحتی می توانید سینی جلویی این صندلی را بردارید و از آن به صورت مستقل در کنار میز استفاده کنید.

در این بخش سعی کردیم ویژگی های انواع صندلی غذاخوری را به شما معرفی کنیم. پس شما می توانید بهترین نمونه وسایل وسایل تغذیه و غذاخوری کودک را خریداری کنید.

ایمنی صندلی

برای خرید وسایل تغذیه و غذاخوری کودک ازجمله صندلی غذاخوری باید ایمنی این محصول را نیز درنظربگیرید. صندلی غذاخوری انتخابی شما باید دارای کمربند ایمنی استانداردی باشد که به راحتی بازوبسته شوند. بهترین کمربندهای ایمنی نمونه های پنج نقطه ای است که کیفیت بسیارخوبی دارندو به خوبی از فرزند شما محافظت خواهندکرد.

قابل شستشوبودن

مسلما کودک شما در حین غذاخوردن صندلی خود را کثیف خواهدکرد، پس باید طراحی این صندلی به صورتی باشد که بتوانید به راحتی ان را بشویید. پارچه به کاررفته در این صندلی نیز نباید در هنگام شستشو تغییررنگ دهد.

تنظیم آسان

اگر صندلی های قابل تنظیم را خریداری می کنید، باید طراحی آن به صورتی باشد که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. دقت داشته باشید این صندلی به هیچ عنوان نباید فشاری را به شکم کودک واردکند و علاوه براین درصورت نیاز باید به راحتی آن را جابه جا کنید.

بررسی نقاط تیزمحصول

برای خرید بهترین صندلی غذاخوری حتما نقاط تیز این  صندلی را بررسی کرده و ازخرید این مدل از صندلی امتناع کنید. صندلی هایی با لبه تیز می تواند خطراتی را برای کودک داشته باشد، از این رو قبل از خرید حتما آن را امتحان کنید.

مستحکم بودن صندلی

برای اطمینان از کیفیت صندلی در هنگام خرید به خوبی آن را تکان دهید. اینکار سبب می شود تا به راحتی بتوانید قسمت های آسیب دیده صندلی را شناسایی کنید.

قفل شدن چرخ ها

اگر به دنبال خرید صندلی غذاخوری چرخ دار هستید، حتما از قفل شدن چرخ های آن مطمئن شوید. بدین ترتیب کودک خود را می توانید با خیال راحت درون آن قراردهید و از افتادن وی نیز جلوگیری کنید.

برای خرید بهترین صندلی غذاخوری باید تمامی موارد بالا را به دقت بررسی کنید تا کودک شما بتواند در نهایت امنیت از این محصول استفاده کند.

معرفی سایر وسایل تغذیه و غذاخوری کودک

درست است که صندلی غذاخوری یکی از مهم ترین وسایل تغذیه و غذاخوری کودک است اما تنها وسیله این مجموعه نیست. وسایل تغذیه و غذاخوری کودک بسیارمتنوع اند که درادامه به شما معرفی می کنیم.

لیوان کودک

یکی از انواع دیگر وسایل تغذیه و غذاخوری کودک لیوان سوپاپ دار است که به کودک کمک می کند به راحتی مایع داخل لیوان را بنوشد. برای انتخاب لیوان مناسب ابتدا باید چند مدل از ان را برای کودک امتحان کنید و در نهایت بهترین ان را برای کودک انتخاب کنید.

ظرف غذاخوری کودک

بهتراست به دنبال ظرف غذاخوری خاصی برای کودک باشید، سرویس غذاخوری کودک معمولا دارای یک بشقاب و کاسه است که جنس بسیارمقاومی دارد. طراحی این نوع ظروف غذاخوری گودی زیادی ندارد از این رو با ریختن غذا در آن به سرعت سرد خواهدشد.

قاشق و چنگال مناسب کودک

برای کودک باید به دنبال خرید قاشق و چنگال انعطاف پذیری باشید که در دسته پهنی داشته باشند. بدین ترتیب کودک می تواند به راحتی از آن استفاده کند و برای غذاخوردن نیز تشویق شود.

در این بخش سعی کردیم انواع وسایل تغذیه و غذاخوری کودک را به شما معرفی کنیم. شما نیز می توانید بسته به نیاز کودک خود هریک از این وسایل را در لیست خرید خود بگنجانید.

acnt?_=1636231965446&did=21&tag=test&r=https%253A%252F%252Fninibaba.net%252Fadmin753%252Findex.php%252Fsell%252Fcatalog%252Fcategories%252F24%252Fedit%253F_token%253D3xhAhCr5Nize-wLQAM2adLyu6G-7gkvQa41HrOQxIPA&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.1%3B%20Win64%3B%20x64)%20AppleWebKit%2F537.36%20(KHTML%2C%20like%20Gecko)%20Chrome%2F94.0.4606.81%20Safari%2F537.36&aac=&if=1&uid=1634405627&cid=1&v=549

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم