برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

نی نی لای لای

فیلتر توسط

قیمت و خرید نی نی لای لای

لوازم خواب نوزاد از مهم ترین آیتم هایی است که باید برای سیسمونی وی خریداری کنید زیرا از بدو تولد نوزاد به آنها نیاز خواهیدداشت. از اولین نیازهای نوزاد می‌توان به خواب کافی اشاره کرد که تاثیر بسیارزیادی را روی  رشد جسم و روح وی دارد. از این رو نیز خرید لوازم خواب در الویت قرارمی‌گیرد. نی نی لای لای از مهم ترین این لوازم خواب محسوب می‌شود که می‌توانید برای کودک خود خریداری کنید. اگر اطلاعات کافی درباره خرید این محصول ندارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نی نی لای لای چیست؟

در زمان های قدیم برای خواباندن نوزاد از گهواره های سنتی استفاده می‌کردند که امروزه استفاده از آنها منسوخ شده است. گهواره های سنتی امنیت زیادی نداشتند و درصورت عدم توجه والدین به نوزاد می‌توانستند خطرآفرین باشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی وسایل جدیدی جای گهواره های سنتی را گرفته است که ازجمله آنها می‌توان به نی نی لای لای اشاره کرد. بسیاری از کودکان دوست دارند در هنگام خواب در آغوش پدر و یا مادر قراربگیرند و با تکان های آرام به خواب روند. نی نی لای لای چنین محیطی را برای نوزاد فراهم می‌کند. البته این وسیله علاوه بر کمک به خوابیدن نوزاد می‌تواند نوعی وسیله بازی و سرگرمی نیز برای وی تلقی شود.

معرفی انواع نی نی لای لای

امروزه مدل های متنوعی از نی نی لای لای در بازار موجود است که شما بهتراست قبل از خرید با ویژکی های این محصول به خوبی آشنا شوید. درادامه انواع این محصول را به شما معرفی می‌کنیم.

نی نی لای لای استاندارد

اگر به دنبال خرید ارزان ترین نی نی لای لای موجود در بازار هستید، می‌توانید این مدل را برای خودتان خریداری کنید. طراحی این محصول بسیارساده است از این رو نیز به ندرت دچار خرابی می‌شود و می‌توانید تا مدت ها از آن استفاده کنید.

نی نی لای لای قابل تبدیل به تخت

از دیگر نی نی لای لای موجود در بازار می‌توان به نمونه هایی اشاره کرد که قابلیت تبدیل به تخت را دارند. اگر به دنبال خرید محصولی هستید که بتوانید تا بزرگترشدن کودکتان نیز از آن استفاده کنید، این مدل بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. البته دقت داشته باشید خرید این نی نی لای لای معایبی را هم دارد، آن این است که ممکن است با طراحی اتاق کودک شما هماهنگی خاصی نداشته باشد.

نی نی لای لای متحرک

اگر خانه شما آپارتمانی است و فضای زیادی را برای قراردادن این محصول در اختیار ندارید، می‌توانید این مدل را خریداری کنید. با خرید این نی نی لای لای می‌توانید نوزاد خود را در تمامی قسمت های خانه به همراه داشته باشید و به کارهای روزمره رسیدگی کنید.

نی نی لای لای مسافرتی

همانطور از نام این مدل نی نی لای لای پیداست، طراحی آن بسیارجمع و جور است و فضای بسیارکمی را اشغال می‌کند. شما می‌توانید به راحتی این نوع نی نی لای لای را جمع کرده و در کیف خود بسته بندی کنید.

وزن این مدل از نی نی لای لای بسیارکم است از این رو نیز به راحتی می‌توانید آن را همه جا به همراه خود ببرید. البته لازم است بدانید مقاومت این مدل از نی نی لای لای زیاد نیست و نمی‌توانید توقع داشته باشید که مدت ها بدون هیچ آسیبی از آن استفاده کنید.

نی نی لای لای چندمنظوره

اگر به دنبال خرید محصولی هستید که نیاز نباشد وسایل اضافی را برای آن خریداری کنید، می‌توانید انواع نی نی لای لای چندمنظوره را انتخاب کنید. کاربری این محصول بسیارساده است و شما می‌توانید به راحتی از آن برای کودک خود استفاده کنید.

نی نی لای لای گرد

طراحی این محصول متفاوت از سایر مدل های موجود در بازار است و شما می‌توانید تنها در یک برهه خاص از سن نوزاد از آن استفاده کنید. از ویژگی های این مدل نی نی لای لای می‌توان به سایبان به کاررفته در آن اشاره کرد. اگر قصد خرید این مدل را دارید باید بدانید که هزینه خرید آن بسیاربالاست و علاوه برآن به سختی خواهید توانست وسایل موردنیاز را برای آن پیداکنید.

در این بخش انواع نی نی لای لای و ویژگی های این محصول را با هم مرورکردیم. شما می‌توانید بسته به نیاز خود و کودکتان برای خرید هریک از این موارد تصمیم بگیرید.

برای استفاده از نی نی لای لای باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

حال درصورت اینکه هریک از موارد بالا را برای کودک خود خریداری کنید، در هنگام استفاده از این محصول باید نکاتی را درنظرداشته باشید. برخی از این نکات را درادامه با هم بررسی می‌کنیم.

1-      نی نی لای لای را باید به دور از نورمستقیم خورشید قراردهید. آفتاب مستقیم می‌تواند تاثیرات بسیاربدی را روی سلامت کودک شما داشته باشد.

2-      از قراردادن این محصول در کنار پرده نیز خودداری کنید. زیرا احتمال دارد کودک از روی بازیگوشی پرده را بکشد و میله پرده جداشده روی وی بیفتد.

3-      می‌توانید تا سن 6 ماهگی کودک خود را درون این نی نی لای لای قراردهید تا با وسایل جذاب آن خود را سرگرم کند.

4-      به هیچ عنوان برای استفاده از این محصول از پتو یا بالش اضافی استفاده نکنید. این موضوع می‌تواند هنگام غلت خوردن کودک برای وی خطرآفرین باشد.

5-      به هیچ عنوان برای کودک خود از نی نی لای لای ارثی استفاده نکنید. زیرا مدل های قدیمی امکانات زیادی ندارند از این رو می‌تواند امنیت کودک شما را به خطراندازد.

6-      پوست کودک بسیارحساس است از این رو بهتراست از تشک هایی برای داخل نی نی لای لای استفاده کنید که قابلیت شستشو دارند. بدین ترتیب درصورت کثیف شدن به راحتی می توانید آن را بشویید.

7-      بهتراست برای سرگرم کردن کودک خود، از وسایل سرگرمی نی نی لای لای استفاده کنید. البته برخی از این نی نی لای لای خود دارای آویزهای عروسکی هستند که با کمک آن می‌توانید حواس کودکتان را تقویت کنید.

خرید کالای خواب نوزاد اهمیت بسیارزیادی دارد و باید حتما در خرید لوازم سیسمونی گنجانده شود. یکی از این لوازم، نی نی لای لای است که سعی کردیم در این مطلب اطلاعات خوبی را درباره آن به شما ارائه کنیم. اگر اطلاعات کافی درباره خرید این محصول ندارید با مطالعه این مقاله می‌توانید به نکات خوبی در این زمینه برسید.

acnt?_=1636736358047&did=21&tag=test&r=https%253A%252F%252Fninibaba.net%252Fadmin753%252Findex.php%252Fsell%252Fcatalog%252Fcategories%252F49%252Fedit%253F_token%253D5yqEQtmomZK5qH5NgME4s92Hmq5uz0mN1B-ZMIT5eSI&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.1%3B%20Win64%3B%20x64)%20AppleWebKit%2F537.36%20(KHTML%2C%20like%20Gecko)%20Chrome%2F94.0.4606.81%20Safari%2F537.36&aac=&if=1&uid=1634405627&cid=1&v=549

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم