برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

کاور کالسکه و کریر

قیمت و خرید کاور کالاسکه و کریر نوزاد

 

سیسمونی نوزاد تجهیزات بسیارزیادی را دارا می‌باشد که ممکن است خرید برخی از آنها را از یادببرید. ازجمله این وسایل می‌توان به لوازم جانبی کالاسکه و کریر اشاره کرد. کاور کالاسکه و کریر یکی از این وسایل است که کاربرد بسیارزیادی را در زندگی روزمره شما خواهدداشت. دقت داشته باشید کاور کالاسکه و کریر قیمت چندانی ندارد و اما بسیارکاربردی است. از این رو به هیچ عنوان نباید خرید آن را در هنگام تکمیل وسایل سیسمونی از یادببرید. در ادامه این مقاله بیشتر درباره خرید کاور کالاسکه و کریرنوزاد و اهمیت آن صحبت می‌کنیم.

 

کاور کالاسکه و کریر چیست؟

 

از بهترین لحظات زندگی مادر زمانی است که با فرزند خود وقت می‌گذارند. حال ممکن است این وقت گذرانی در درون و یا بیرون از منزل اتفاق افتد. در بسیاری از موارد ممکن است زمانی که همراه با فرزند خود به بیرون از منزل رفته‌اید، باران و یا برف ببارد. خب بیشتر کالاسکه ها تنها دارای یک نوع سایبان هستند که برای جلوگیری از ورود نورخورشید استفاده می‌شود و اما نمی‌تواند جلوی ورود باران و برف را بگیرد. از این رو ممکن است فرزند شما در این هوا خیس شده و سرما بخورد.

 

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی می‌توانید از کاور کالاسکه و کریر استفاده کنید. این کاور به خوبی روی کالاسکه و کریر را می‌پوشاند از این رو از ورود هرگونه باران و برف به کالاسکه و کریر جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید از این کاور کالاسکه و کریر در تمامی فصول سال به راحتی استفاده کرده و از فرزندتان در برابر عوامل محیطی مختلف محافظت کنید. از این رو خرید کاور کالاسکه و کریر نوزاد پیشنهاد می‌شود.

 

مزایای استفاده از کاور کالسکه و کریر نوزاد

دقت داشته باشید خرید کاور کالسکه و کریر نوزاد مزایای بسیارزیادی برای نوزاد خواهدداشت که با علم به آنها با دیدبازتری برای خرید اقدام خواهیدکرد.

طراحی جمع وجور و سبک

کاور کالسکه و کریر نوزاد فضای زیادی را اشغال نمی کند از این رو نیز شما برای حمل ن به مشکل نمی خورید. دقت داشته باشید شاید سایر لوازمی که برای سفر با کودک حمل سختی داشته باشند اما به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید این کاورها را هرجایی با خود داشته باشید.

قابل شستشو

از آنجایی که کاور کالسکه و کریر نوزاد دائما با محیط بیرون در ارتباط است، پس احتمال کثیف شدن آن نیز وجوددارد. از این رو نیز این کاورها به صورت قابل شستشو طراحی می شوند و شما می توانید در صورت کثیف شدن به راحتی آنها را بشویید. دقت داشته باشید حتی قابلیت شستشوی برخی از آنها با استفاده از ماشین لباسشویی نیز برای شما وجوددارد.

جداسازی آسان

استفاده از کاور کالسکه و کریر نوزاد بسیارراحت است از این رو نیز نیاز به هیچ آموزشی ندارید و می توانید بدون مشکل از آن استفاده کنید. برای قرارگیری درست این کاور روی کالسکه و یا کریر تنها چند ثانیه زمان نیاز دارید.

قیمت مناسب

کاور کالسکه و کریر نوزاد از نوعی پلاستیک ساخته می شود از این رو نیز قیمت مناسبی دارد. درواقع شما می توانید با صرف هزینه ای به معقول امنیت کودک را تامین کنید.

تمامی این مزایا شما را برای خرید کاور کالسکه و کریر مجاب خواهدکرد.

خرید کاور کالاسکه و کریر نوزاد

کاور کالاسکه و کریر موجود در بازار ویژگی های خاص خود را دارند که بهتراست قبل از خرید اطلاعات کمی را در این باره داشته باشید.

 

1-      طراحی کاور کالاسکه و کریر به صورتی است که می‌توانید بدون هیچ دردسری و به راحتی آن را نصب کنید.

 

2-      شاید فکر کنید استفاده از این کاور تنفس نوزاد شما را دچار مشکل کند، اما این تصور کاملا اشتباه است. کاور کالاسکه و کریر دارای منافذی برای عبور هواست که هیچ خللی را برای تنفس نوزاد شما ایجاد نخواهدکرد.

 

3-       شما می‌توانید یک مدل از این کاور را برای انواع کالسکه های استاندارد خریداری کنید.

 

4-      جنس این کاور به صورتی است که در تمامی شرایط آب و هوایی نظیر برف، باران، وزش باد و خاک قابل استفاده می‌باشد.

 

5-      نوع پلاستیک به کاررفته در این کاور به صورتی است که مانع دید نوزاد شما می‌شود. پس نوزاد شما هنگام استفاده از این کاور احساس خستگی نخواهدکرد.

 

6-      شما می‌توانید با خیال راحت کاور کالاسکه و کریر را خریداری کنید زیرا این محصول فاقد هرگونه مواد شیمیایی و ترکیبات سمی می‌باشد.

 

7-      استفاده از این نوع کاور میتواند محیطی کاملا بهداشتی را برای نوزاد شما فراهم کند.

 

8-      از ویژگی های خوب کاور کالاسکه و کریر این است که به راحتی خشک می‌شود و نیازی نیست خودتان برای خشک کردن آن کاری انجام دهید.

 

9-      با استفاده از این کاور میتوانید از کودکتان در برابر گردوخاک و باران محافظت کنید.

 

10-  این کاور به خوبی تمامی بخش های کالاسکه را پوشش میدهد از این رو به هیچ عنوان رطوبت به داخل کالاسکه نفوذ نخواهدکرد.

 

11-  در بخش پشتی این مدل از کاورها معمولا جیبی قرارگرفته است که کمک میکند به راحتی تمامی وسایل ریز خود را درون آن جای دهید.

 

12-  کاورهای تولیدی را می‌توانید از برندهای داخلی و خارجی متنوعی خریداری کنید. لازم است بدانید برندهای ایرانی تولیدکننده کاور کالاسکه و کریر نیز محصولات باکیفیت و قیمت مناسبی را وارد بازار می‌کند که برای شما مقرون به صرفه خواهدبود.

 

13-  پلاستیک به کاررفته در ساخت این کاور مقاومت خوبی را در برابر پارگی و یا عوامل دیگرمحیطی دارد.

 

در این بخش ویژگی های کاور کالاسکه و کریر را موردبررسی قراردادیم. شما نیز می‌توانید براساس ویژگی های بیان شده و نیاز خود برای خرید این محصول اقدام کنید.

 

طراحی کاور کالاسکه و کریر به چه صورت است؟

 

در کاور کالاسکه و کریر از نوعی نایلون 018 استفاده شده است که بسیارشفاف می‌باشد. این نوع کاور نایلونی ضدآب است و می‌تواند از ورود قطرات باران به داخل کالاسکه جلوگیری کند. پس شما می‌توانید حتی در روزهای بارانی نیز با خیال راحت کودکتان را با خود ببرید.

 

در طراحی این نوع کاور از یک زیپ سراسری استفاده شده است که استفاده از آن را برای شما راحت تر می‌کند. یعنی شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن از این نوع کاور استفاده کرده و آن را به کالاسکه بپوشانید.

 

از دیگر ویژگی های کاور کالاسکه و کریر می‌توان به فری سایزبودن آن اشاره کرد که این محصول را برای انواع کالاسکه های موجود در بازار مناسب می‌داند. این کاور ضد حساسیت است و علاوه براین از ورود هرگونه ویروس نیز به داخل کالاسکه جلوگیری می‌کند. از این رو اگر می‌خواهید در شرایط زندگی امروز و بیماری کرونا فرزندتان را به همراه خود بیرون ببرید، استفاده از این نوع کاور می‌تواند بسیارکمک کننده باشد.

 

شما می‌توانید یک نمونه از این کاور را خریداری کرده و برای فرزندان بعدی خود نیز از آن استفاده کنید. طراحی این کاور به صورتی است که استفاده از آن به صورت دخترانه و پسرانه هیچ منعی ندارد.

 

دقت داشته باشید شما می‌توانید مدل های بسیارمتفاوتی را از این کاور کالاسکه و کریر خریداری کنید. یکی از متداول ترین نمونه های موجود در بازار کاورهای بندی می‌باشند که می‌توانید به کمک ان به راحتی لبه و کناره های کاور را به کالاسکه ببندید. بدین ترتیب یک محیط کاملا ایمن را برای نوزاد خود ایجاد خواهیدکرد.

 

کاور کالاسکه و کریر یکی از وسایل جانبی مهمی است که باید برای کالاسکه و کریر نوزاد خریداری کنید. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که مدام فرزند خود را با کالاسکه بیرون می‌برید، خرید این محصول اهمیت بیشتری برای شما خواهدداشت.

 

دراین مطلب سعی کردیم درباره خرید کاور کالاسکه و کریر و ویژگی های این محصول بیشتر صحبت کنیم. شما نیز می‌توانید براساس آنچه در این مقاله برای لزوم خرید این محصول بیان شد، در انتخاب آن تصمیم گیری کنید. پس اگر اطلاعات کافی درباره خرید این محصول ندارید، می‌توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی را در این زمینه کسب کنید.

 

 

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم