برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

ملحفه نوزاد و کودک

قیمت و خرید ملحفه نوزاد

یکی از مهم ترین جزئیاتی که باید برای سیسمونی نوزاد خریداری کنید، ملحفه نوزاد است. از این ملحفه ها می‌توانید برای جلدکردن بالشت و تشک نوزاد استفاده کنید. پارچه ملحفه از پرمصرف ترین پارچه هایی است که در سیسمونی کودک استفاده می‌شود. اما به دلیل تنوع بالای این پارچه ها در بازار انتخاب از میان آنها بسیارسخت خواهدبود. برای خرید ملحفه نوزاد باید نکات زیادی را درنظرداشته باشید. درادامه اطلاعات بیشتری درباره خرید ملحفه نوزاد در اختیار شما قرارمی‌دهیم.

معرفی انواع ملحفه نوزاد

پوست نوزاد در ابتدای تولد بسیارحساس است از این رو باید در انتخاب جنس مناسب برای این ملحفه ها دقت بسیارزیادی داشته باشید. درادامه انواع جنس ملحفه های موجود در بازار را با هم مرورمی‌کنیم.

ملحفه نخی

از پرفروش ترین ملحفه های موجود در بازار می‌توان به مدل های نخی اشاره کرد که هیچ حساسیتی را برای نوزاد شما به وجود نمی‌آورند. نخ خالص به کاررفته در این ملحفه سبب می‌شود تا جایی خنک و راحت را برای خواب کودک شما فراهم کند. اگر به دنبال خرید ملحفه نوزاد هستید که بتوانید از آن در هر سنی استفاده کنید، ملحفه نخی بهترین انتخاب برای کودکتان خواهدبود. از ویژگی های این نوع ملحفه این است که در فصول گرم سال از عرق کردن نوزاد و در فصل زمستان از سردشدن رختخواب جلوگیری کنید. تنها عیب این ملحفه این است که پس از شستن چروک می‌شود و نیاز به اتو پیدا خواهدکرد.

ملحفه پلی استر

ملحفه پلی استر نسبت به مدل های نخی قیمت کمتری دارد و شرایط نگهداری آن نیز بسیارساده تر است. قابلیت جریان هوا در این مدل از ملحفه کمتر است از این رو نیز بیشتر برای فصل زمستان انتخاب مناسبی است.

اگر به دنبال خرید ملحفه نوزاد با قیمت مناسب هستید، این مدل بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. اگر می خواهید تختی گرم را در فصول سرد سال داشته باشید، این مدل انتخاب خوبی برای شماست.

ملحفه پشمی

ملحفه پشمی از دیگر گزینه هایی است که می توانید برای کودک خود خریداری کنید. اگر به دنبال خرید ملحفه نوزاد  برای فصل زمستان هستید، مدل های پشمی انتخاب خوبی برای شما خواهدبود. این ملحفه های پشمی از جنس پشم، پنبه، فیبرمعمولی و ... ساخته می شوند. جنس این ملحفه ها به صورتی است که وزن بسیارسبکی دارند و خیلی چروک نمی‌شوند.

البته نکته دیگری که درباره این ملحفه وجوددارد این است که می‌تواند برای نوزاد شما حساسیت ایجاد کند و البته که دوام زیادی هم ندارند.

از دیگر معایب پارچه های پشمی این است که ممکن است بیماری های تنفسی را برای نوزاد شما ایجادکند. البته که از آنها نمی‌توانید در تمامی فصول سال نیز استفاده کنید.

ملحفه ارگانیک

از جدیدترین ملحفه نوزاد می‌توان به مدل های ارگانیک اشاره کرد. در تولید این ملحفه ها از هیچ موادشیمیایی استفاده نشده است از این رو نیز با عنوان ارگانیک شناخته می‌شود. در تولید این پارچه ها از پنبه آلی، پنبه بامبو و یا پشم استفاده می‌شود که بسیارنرم تر از سایر ملحفه های یادشده است. اگر به دنبال خرید ملحفه کاملا بی خطر برای کودک خود هستید، می‌توانید مدل های ارگانیک را خریداری کنید.

در این بخش انواع ملحفه های نوزاد را بررسی کردیم و شما می‌توانید برای خرید این محصول هریک از این موارد را انتخاب کنید.

راهنمای خرید ملحفه نوزاد

برای خرید ملحفه نوزاد باید نکات بسیارزیادی را درنظربگیرید تا بتوانید محصولی مناسب را برای کودک خود خریداری کنید. در ادامه این نکات را بیان می‌کنیم تا انتخاب درستی داشته باشید.

انتخاب جنس ملحفه

برای خرید ملحفه نوزاد ابتدا باید جنس این ملحفه را درنظربگیرید. در بخش قبلی انواع این ملحفه را با هم مرورکردیم و شما می‌توانید با بررسی ویژگی های هریک از این ملحفه برای خرید آنها اقدام کنید.

انتخاب طرح و مدل ملحفه

امروزه می‌توانید ملحفه ها را در طرح و مدل های متنوعی در بازار ببنید. از این رو انتخاب طرح مطابق سلیقه شما بسیارساده است. شما می‌توانید براساس شخصیت موردعلاقه کودک خود طرح موردنظر کودک را انتخاب کنید. حتی می‌توانید این ملحفه را با سایر آیتم های اتاق کودک ست کنید.

کیفیت چاپ پارچه

روی ملحفه ها طرح های متفاوتی چاپ می‌شوند از این رو نیز باید هنگام خرید ملحفه نوزاد به کیفیت این طرح ها نیز به خوبی توجه کنید. در برخی از ملحفه ها کیفیت چاپ این طرح ها بسیارپایین است،از این رو با چندبار شستشو از بین خواهدرفت. پارچه هایی با کیفیت طرح های چاپی بسیارخوبی دارند و با شستشو نیز هیچ تغییری پیدانخواهدکرد.

انتخاب عرض مناسب برای پارچه

ملحفه نوزاد با عرض های متفاوتی عرضه می‌شود که شما می‌توانید متناسب با نیاز خودهریک از آنها را انتخاب کنید. عرض یک و نیم مناسب ترین عرضی است که می‌توانید برای ملحفه نوزاد انتخاب کنید.

 ملحفه از مهم ترین مواردی است که باید برای سرویس خواب نوزاد خریداری کنید. این پارچه ها تنوع بسیارزیادی دارند و برای اینکه کودک شما خواب راحتی داشته باشد، باید برای انتخاب آنها وسواس زیادی به خرج دهید. ما در سایت خود مدل های متنوعی از ملحفه نوزاد را ارائه می کنیم که با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه شده‌اند. شما می‌توانید بسته به سلیقه خود هریک از این ملحفه ها را انتخاب کرده و خریداری کنید. 

acnt?_=1638631550795&did=21&tag=test&r=https%253A%252F%252Fninibaba.net%252Fadmin753%252Findex.php%252Fsell%252Fcatalog%252Fcategories%252F52%252Fedit%253F_token%253DAQKvWABlL4Zvfc6fuFOqe_myYf2Q7TLnmVYUCrs1sJo&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.1%3B%20Win64%3B%20x64)%20AppleWebKit%2F537.36%20(KHTML%2C%20like%20Gecko)%20Chrome%2F94.0.4606.81%20Safari%2F537.36&aac=&if=1&uid=1634405627&cid=1&v=549

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم