برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

کالسکه دوقلو نوزاد

فیلتر توسط

قیمت و خرید کالسکه دوقلو نوزاد

طی کردن مسافت های طولانی آن هم با داشتن فرزند کوچک، می‌تواند برای اعضای خانواده سخت باشد. از این رو خرید وسایل حمل و نقل نوزاد اهمیت بسیارزیادی می‌یابد. حال اگر خانواده ای فرزندان دوقلو و یا چندقلو داشته باشند، مسلما با مشکلات بیشتری برای روبه رو خواهندبود. دقت داشته باشید استفاده از کالسکه های عادی موجود در بازار برای فرزندان دوقلو نه تنها نمی‌تواند کمک کننده باشد بلکه مادر قادرنیست به تنهایی فرزندان خود را بیرون از خانه ببرد. اینجاست که خرید کالاسکه دوقلو اهمیت می‌یابد. اگر به دنبال خرید کالاسکه دوقلو هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

معرفی انواع کالاسکه دوقلو نوزاد

برای خرید کالاسکه دوقلو باید انواع این محصول را به خوبی بشناسید و براساس ویژگی آنها و نیاز خود برای خرید اقدام کنید. درنهایت نیز با یک خرید خوب می‌توانید فرزندانتان را در مسافت های طولانی نیز به راحتی با خود ببرید. درادامه انواع کالاسکه دوقلو را به شما معرفی می‌کنیم.

کالسکه دوقلو پشت سرهم

طراحی این مدل از کالاسکه به صورتی است که به خوبی در پشت سر یکدیگر قرارمی‌گیرند. یعنی شما می‌توانید با خرید کالاسکه دوقلو پشت سرهم یکی از فرزندان خود را جلو و دیگری را عقب بنشانید. عرض این مدل از کالاسکه بسیارکم است از این رو برای جابه جا کردن آن معمولا مشکلی ندارید و می‌توانید به راحتی آن را حتی از راهروهای باریک هم رد کنید.

با این وجود طول این مدل از کالاسکه دوقلو نسبت به سایر مدل های موجود در بازار بیشتر است از این رو تعادل کافی را برای حمل آن نخواهیدداشت. با این وجود گزینه خوبی برای خرید کالاسکه دوقلو محسوب می‌شود و به راحتی هر دو فرزند در جای خود قرار می‌گیرند. شما می‌توانید کمربند ایمنی هریک از فرزندان خود را به دقت ببندید و به راحتی فرزندان خود را همه جا ببرید.

البته لازم  است بدانید خرید این کالاسکه مشکلاتی را نیز به همراه دارد. برای مثال فرزندی که در بخش عقبی کالاسکه می‌نشیند، به هیچ عنوان دیدی از جلو ندارد و همین نیز می‌تواند وی را اذیت کند. حال با وجود تمامی ویژگی های این کالاسکه شما می‌توانید برای خرید کالسکه دوقلو تصمیم بگیرید.

کالاسکه دوقلو روبه روی هم

تولید این مدل از کالاسکه دوقلو بسیارکم است و به ندرت می‌توانید آن را در بازار پیدا کنید با این وجود لازم دانستیم تا آن را در این بخش جای دهیم. این مدل از کالاسکه نیز مانند نمونه قبلی عرض کمی دارد از این رو می‌توانید آن را از تمامی مکان ها به راحتی عبور دهید. از نکات مثبت این کالاسکه این است که دو فرزند شما روبه روی هم قرارمی‌گیرند و می‌توانند با هم بازی کنند. همچنین خودتان می‌توانید کنترل بهتری را روی هردو فرزند خود داشته باشید.

البته این مدل از کالاسکه نیز عیوبی دارد. برای مثال بچه ها از یک سن خاص نسبت به محیط اطراف خود واکنش بیشتری نشان می‌دهند. پس بیشتر دوست دارند محیط اطراف را ببینند تا با هم بازی کنند. پس هنگامی که آنها را داخل کالاسکه قرارمی‌دهید، ممکن است پس از مدت زمان کوتاهی احساس کلافگی کنند. با وجود معایب و مزایای این مدل از کالاسکه شما می‌توانید برای خرید کالاسکه دوقلو روبه روی هم تصمیم بگیرید.

کالاسکه دوقلو کنارهم

اگر برای خرید کالاسکه دوقلو دو مورد قبلی را انتخاب نکردید، این مدل از کالاسکه بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. کالاسکه دوقلو کنارهم از متداول ترین نمونه های موجود در بازار است که با استفاده از آن می توانید به راحتی هر دو فرزندتان را در کنار هم قراردهید. طراحی این کالسکه باعث می‌شود تا هر دو فرزند بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند بدون اینکه مشکلی داشته باشند. از طرفی طراحی کالاسکه دوقلو کنارهم سبب شده است تا مادر نیز تعادل بهتری روی آن داشته باشد و بتواند به خوبی آن را به هر طرفی ببرد.

البته به دلیل عرض بالای این مدل از کالاسکه شاید نتوانید آن را از همه جا به خوبی عبور دهید. با این وجود عده بسیارزیادی از والدین به دلیل راحتی فرزندانشان در هنگام استفاده از این کالاسکه آن را به سایر مدل های موجود در بازار ترجیح می‌دهند.

دراین بخش ویژگی های هریک از انواع کالاسکه دوقلو موجود در بازار را بررسی کردیم. شما می‌توانید بسته به معایب و مزایای هر یک از محصولات یادشده برای خرید کالاسکه دوقلو اقدام کنید.

راهنمای خرید کالاسکه دوقلو

برای خرید کالاسکه دوقلو باید نکات بسیارزیادی را درنظرداشته باشید زیرا قراراست دو فرزند خود را به صورت همزمان با آن حمل کنید. به همین دلیل احتمال آسیب و خرابی محصول نیز بیشتر از سایر مدل های تک موجود در بازار خواهدبود. برای اینکه از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید، باید به چند نکته مهم در هنگام خرید توجه کنید. این نکات را در قالب راهنمای خرید کالاسکه دوقلو به شما ارائه می کنیم.

گارانتی محصول

یکی از مهم ترین مواردی که خیال شما را از بابت خرید کالسکه دوقلو نوزاد راحت می کند، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول می باشد. درواقع برای خرید کالسکه دوقلو و هریک از انواع وسایل حمل نوزاد بهتراست به دنبال خرید از برندهایی باشید که روی محصولات خود گارانتی و خدمات پس ازفروش درنظرمی گیرند. بدین ترتیب می توانید با استفاده از این گارانتی در صورت بروز مشکل بدون هیچ هزینه ای نسبت به تعمیر محصول اقدام کنید. دلیجان یکی از برندهای ایرانی است که برای کالسکه خود گارانتی درنظرمی گیرد و شما می توانید تمامی محصولات خود را از طریق سایت ما خریداری کنید.

قابلیت شستشو

مسلما نوزاد در حین استفاده از کالسکه آن را کثیف می کند از این رو نیز برای حفظ سلامت کودک باید به دنبال خرید گزینه هایی باشید که بتوانید در صورت کثیف شدن به راحتی آن را بشویید. رویی کالسکه شما باید قابلیت شستشو داشته باشد و در اثر این امر تغییر رنگ و شکل ندهد.

قابلیت جمع شوندگی

مسلما حمل دوقلوها برای والدین کاربسیارسختی است و در طولانی مدت می تواند مشکلات جسمی را برای آنها داشته باشد. از این رو نیز لازم است این کالسکه دوقلو را هر جایی که می روید، به همراه داشته باشید. پس باید به دنبال خرید کالسکه دوقلو باشید که به راحتی جمع نمی شوند و شما می توانید به راحتی با اتومبیل خود آن را حمل کنید. البته اندازه کالسکه باید به صورتی باشد که پس از جمع شدن نیز جای زیادی را در محیط اشغال نکند.

 

بررسی استحکام و وزن قابل تحمل برای خرید کالاسکه دوقلو

همانطور که قبلا اشاره کردیم به دلیل اینکه می خواهید با کمک این کالاسکه هر دو فرزند خود را حمل کنید باید استحکام آن را به خوبی درنظربگیرید. وزنی که هر کالاسکه می تواند تحمل کند بسته به ویژگی های بدنه آن متفاوت خواهدبود. به صورت کلی می توان گفت وزن قابل تحمل کالاسکه باید از جمع وزن هردو کودک شما نیز بیشتر باشد.

بررسی قابلیت تاشدن برای خرید کالاسکه دوقلو

از دیگر ویژگی های بسیارمهمی که باید برای خرید کالاسکه  دوقلو درنظربگیرید، می توان به قابلیت تاشدن محصول اشاره کرد. حجم کالاسکه های دوقلو نسبت به مدل های تک بیشتر است از این رو شاید نگران جادادن آن در محیط های مختلف باشید. از این رو باید در هنگام خرید از فروشنده درباره قابلیت تاشدن آن سوال کنید تا بعدها دراین زمینه دچار مشکل نشوید.

متریال به کاررفته در بدنه کالاسکه

کالاسکه دوقلو انتخابی شما باید از متریالی ساخته شود که بتواند وزن هردو کودک شما را به راحتی تحمل کند. پلاستیک و فلز دونوع از متریالی است که در ساخت این مدل از کالاسکه استفاده می شود. هریک از این متریال انتخابی خوبی برای کالاسکه شما هستند و اما باید کیفیت خوبی را دارا باشند.

موارد بالا از مهم ترین نکاتی است که باید برای خرید کالاسکه دوقلو درنظربگیرید. پس در هنگام خرید حتما این موارد را بررسی کنید تا بعدها از انتخاب خود نهایت رضایت را داشته باشید.

کالاسکه دوقلو یکی از وسایل کاربردی برای حمل بچه هاست که نه تنها برای فرزندان دوقلو بلکه برای آن دسته از خانواده هایی که فرزندانشان فاصله سنی کمی دارند نیز می تواند مورداستفاده قراربگیرد. دراین مقاله بیشتر درباره کالاسکه دوقلو و نحوه خرید آن صحبت کردیم تا آگاهی شما را در این حوزه بالاتر ببریم.

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم