برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

تخت و پارک نوزاد و کودک

یکی از کاربردی ترین وسایلی که می‌توانید برای سیسمونی نوزاد خود خریداری کنید، تخت و پارک نوزاد می‌باشد. این وسیله کاربردهای بسیارزیادی دارد که ازجمله آن اینکه می‌توانید از آن به عنوان تختخواب و درواقع بیداری کودک نیز به عنوان پارک بازی وی استفاده کنید. شاید با خود بگویید چرا کودک را برای بازی در اتاقش آزاد نباشد و باید برای وی تخت و پارک خریداری کنید؟دقت داشته باشید نوزاد در سنین رشد موفق به کسب مهارت های مختلف می‌شود از این رو ورود به یک محیط امن مانند تخت پارک می‌تواند امنیت وی را در حین بازی کردن تامین کند. درادامه این مطلب اطلاعات بیشتری درباره تخت و پارک نوزاد به شما ارائه می‌کنیم. همراه ما باشید.

تخت و پارک نوزاد چیست؟

منظور از تخت و پارک نوزاد همان مکان امنی است که کودک شما می‌تواند در نهایت امنیت در این محیط بازی کند. از بهترین تخت پارک های موجود در بازار می‌توان به مدل های تاشو ویا چندمنظوره اشاره کرد که حتی می‌توانید از آنها در مسافرت نیز استفاده کنید.

تخت و پارک نوزاد فضای بسیارکمی از اتاق وی را اشغال می‌کند و کارایی آن نیز بسیارزیاد است از این رو نیز توصیه می‌شود برای سیسمونی نوزاد خریداری شود. ابعاد محدود این تخت پارک سبب می‌شود تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی این محصول را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. حتی می‌توانید برای راحتی بیشتر نوزاد از تخت و پارک نوزادی استفاده کنید که دارای میز تعویض هستند. بدین ترتیب دیگر نیازی ندارید به صورت جداگانه این آیتم را خریداری کنید.

می‌توانید برای ایجاد تنوع حتی تخت و پارک نوزاد را برای مدتی در اتاق مشترک تان قراردهید تا مجبور نباشید برای شیردادن به وی در شب هنگام به اتاق وی سربزنید.

البته لازم است بدانید خرید تخت و پارک نوزاد برای استفاده در مسافرت نیز بسیارعالی و کاربردی است. بدین ترتیب می‌توانید در تمامی مکان های تفریحی که می‌روید این تخت را به همراه خود داشته باشید تا نوزادتان بتواند بدون هیچ دردسری بازی کند و از فضا لذت ببرد.

استفاده از تخت و پارک نوزاد بعدها با بزرگترشدن وی نیز به شما کمک خواهدکرد. بدین ترتیب که می‌توانید وی را در این تخت قرارداده و اسباب بازی هایش را کنارش بگذارید تا سرگرم شود. بدین ترتیب می‌توانید بدون دغدغه به کارهای روزمره تان رسیدگی کرده و از امنیت فرزندتان نیز اطمینان داشته باشید.

راهنمای خرید تخت و پارک نوزاد

امروزه مدل های متنوعی از تخت و پارک نوزاد در بازار موجود می‌باشد که می‌توانید بسته آنچه برای فرزند خود در ذهن دارید، هریک از مدل های آن را خریداری کنید. درادامه نکات بیشتری برای خرید تخت و پارک نوزاد بیان می‌کنیم که برای انتخاب این محصول به شما کمک می‌کند.

توجه به ایمنی نوزاد

از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید تخت و پارک نوزاد درنظربگیرید، ایمنی آن است.  این نکات ایمنی را درادامه بررسی می‌کنیم:

تشکچه مناسب: یکی از مهم ترین نکات ایمنی که باید برای خرید تخت و پارک نوزاد درنظربگیرید، انتخاب تشک با ضخامت مناسب  است. دقت داشته باشید ضخامت این تشک به هیچ عنوان نباید از 38میلیمتر بیشتر باشد. طراحی این تخت باید به صورتی باشد که هیچگونه فضای خالی در اطراف تخت وجودنداشته باشد. به صورت کلی در هنگام خرید بررسی کنید که ساختار این نوع تشک هیچگونه پارگی نداشته باشد.

قفل ها: برای حفظ ایمنی نوزاد در حین استفاده از تخت و پارک نوزاد به وجود قفل های باکیفیت در آن توجه کنید. قبل از اینکه برای خرید این تخت و پارک اقدام کنید، بررسی کنید که آیا چهارچوب تخت به خوبی قفل می‌شود. برخی از این تخت ها خود دارای قفل خودکارهستند که ایمنی محصول را بالاتر می‌برد.

گواهینامه های ایمنی :به دنبال خرید از برندهایی باشید که بتواند به خوبی امنیت محصولات خود را تضمین کند. امروزه بسیاری از برندهای تولیدکننده علاوه بر استانداردهای تولید محصول، نشان های ایمنی بیشتری را نیز دریافت می‌کنند که نشان از کیفیت بالای آنها دارد. همین موضوع می‌تواند خیال شما را از بابت امنیت محصول در هنگام استفاده کودک راحت کند.

انتخاب ابعاد مناسب

برای خرید بهترین تخت و پارک نوزاد لازم است ابعاد این محصول را درنظرداشته باشید. برای انتخاب اندازه مناسب ابتدا محیطی منزل خود را برای استفاده از این محصول درنظربگیرید. برای مثال اگر می‌خواهید تخت و پارک نوزاد تاشو را خریداری کنید، بهتراست به دنبال انتخاب مدل هایی باشید که هنگام تاشدن به خوبی بتواند در اتومبیل شما قرارگیرد.

شکل ظاهری این تخت و پارک نوزاد به صورت مستطیل و یا هشت ضلعی است که می‌توانید بسته به سلیقه خود هریک ازاین مدل ها را انتخاب کنید. البته لازم است بدانید اگر فضای زیادی برای قرارگیری این آیتم ندارید، بهتراست مدل های مستطیلی را انتخاب کنید که به خوبی در یکی از گوشه های اتاق قرارگیرد.

ارتفاع تخت موردنظر شما نیز باید به صورتی باشد که در هنگام ایستادن نوزاد خطر سقوط برای وی وجودنداشته باشد. از این رو می‌توانید تخت هایی را با ارتفاع 90سانت انتخاب کنید.

در مورد اندازه این تخت و پارک نوزاد نیز باید بگوییم که بهتراست مدل های بازشونده را خریداری کنید. ابعاد این مدل ها را می توانید بعدها با بزرگترشدن نوزاد ، بیشتر کنید. بدین ترتیب نیز می‌توانید فضای بیشتری را برای بازی کردن کودک در اختیار وی قرار دهید.

حمل راحت و آسان

برای خرید تخت و پارک نوزاد لازم است به حمل راحت و آسان آن توجه کنید. مسلما شما می‌خواهید نوزاد خود را در قسمت های مختلف خانه جابه جا کنید، از این رو نیز قابلیت جابه جایی آن در هنگام خرید اهمیت دارد. حتی برخی از مدل های موجود در بازار دارای کیفی برای حمل هستند که کمک می‌کند، به راحتی آن را در بیرون از منزل نیز با خود حمل کنید.

قابلیت شستشو

نوزاد شما مدت زمان زیادی را در تخت و پارک نوزاد سپری می‌کند، از این رو مسلما نیاز به شستشو پیدا می‌کند. به همین دلیل نیز باید به دنبال خرید تخت و پارک نوزاد باشید که هر چند وقت یکبار بتوانید آن را به راحتی بشویید.

در این بخش سعی کردیم تمامی نکاتی که برای خرید تخت و پارک نوزاد به آن نیاز دارید را بررسی کردیم. اگر قصد خرید این محصول را دارید، با مراجعه به سایت ما می‌توانید جدیدترین مدل های آن را خریداری کنید.

 

acnt?_=1639955540844&did=21&tag=test&r=https%253A%252F%252Fninibaba.net%252Fadmin753%252Findex.php%252Fsell%252Fcatalog%252Fcategories%252F54%252Fedit%253F_token%253D2H58_YTT8IbeArGrrG6_BDy4dCpivnpeCwAOXlaRmyM&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.1%3B%20Win64%3B%20x64)%20AppleWebKit%2F537.36%20(KHTML%2C%20like%20Gecko)%20Chrome%2F94.0.4606.81%20Safari%2F537.36&aac=&if=1&uid=1634405627&cid=1&v=549

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم