برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close

وان حمام و متعلقات

قیمت و خرید وان حمام نوزاد

حمام کردن نوزاد یکی از چالش هایی است که مادران مخصوصا در ماه های اولیه توسط فرزندشان با آن روبه رو هستند. استحمام نوزاد کار بسیارسختی است که معمولا مادران از پس آن برنمی‌آیند. خیلی از مادران هنگام تولد اولین فرزند خود از مادر و یا مادربزرگ خود برای حمام کردن نوزاد کمک می‌گیرند. امروزه وسایل بسیارزیادی به میان آمده است که می‌تواند کار حمام کردن نوزاد را برای پدر و مادر آسان کند. یکی از مهم ترین این وسایل وان حمام نوزاد است که می‌تواند در هنگام حمام کردن نوزاد به شما کمک کند. درادامه این مطلب اطلاعات خوبی را درباره خرید وان حمام نوزاد به شما ارائه می‌کنیم تا بتوانید با خیال راحت نوزاد خود را استحمام کنید.

معرفی انواع وان حمام نوزاد

شستشوی نوزاد به صورت عادی و بدون کمک از هیچ وسیله ای کاربسیارسختی به نظر می‌رسد که ممکن است جان نوزاد را به خطر بیندازد. از این رو خرید وان حمام نوزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این وان ها انواع بسیارزیادی دارند که درادامه بیشتر آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

 وان حمام استاندارد نوزاد

همانطور که از نام این وان حمام نوزاد پیداست، طراحی بسیارساده ای دارد و در مقابل سایر مدل های دیگر مطمئن تراست. برخی از این وان ها اندازه بسیارکوچکی دارند که می‌توانید به راحتی آن را در سینک قرارداده و کودک خود را بشویید. طراحی وان استاندارد نوزاد به صورتی است که می‌توانید از بدوتولد تا دوسالگی کودکتان از آن استفاده کنید.

وان حمام قابل تبدیل نوزاد

منظور از وان حمام قابل تبدیل نوعی از وان است که می‌توانید با بزرگترشدن نوزادتان به راحتی سایز آن را بزرگتر کنید. از ویژگی های خوب این وان می‌توان به استفاده از آن در تمامی مراحل رشد کودک اشاره کرد.

وان حمام تاشدنی نوزاد

اگر فضای زیادی برای قراردادن وان ندارید، انتخاب وان های تاشو بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. شما می‌توانید این نمونه از وان حمام نوزاد را به راحتی تاکرده و درهریک از بخش های منزل خود قراردهید. برخی از این وان ها دارای قلاب هایی هستند که می‌توانید به راحتی آنها را پشت درب حمام خود نیز نصب کنید.

وان حمام بادی

از دیگر نمونه های وان حمام نوزاد می‌توان به وان بادی اشاره کرد. اگر اهل مسافرت هستید و یا فضای محدودی دارید، می‌توانید وان های بادی را خریداری کنید. البته استفاده از این نوع وان یک مشکل بزرگ دارد، آن هم اینکه برای هر بار استفاده باید وان را پر از باد کنید. اینکار می‌تواند کمی برای شما وقتگیر باشد از این رو بهتراست وان های بادی را برای مسافرت استفاده کنید.

وان حمام لوکس

این نوع وان دارای امکانات بسیارزیادی است از این رو نیز از آن به عنوان وان لوکس یاد می‌شود.  وان حمام لوکس دارای انواع سوت، جت های موتوری ،سردوش کوچک  و... است که می‌تواند آسایش را برای نوزاد شما به همراه داشته باشد.

وان حمام ایستاده کودک

این نوع وان برای کمک به والدین در هنگام استحمام طراحی شده است. شما می‌توانید با کمک قاب های دورن این وان آن را به اندازه ای قدخودتان تنظیم کرده و  بدون خم شدن به راحتی فرزندتان را بشویید.

وان حمام سبدی

همانطور که از نام این وان حمام نوزاد پیداست، طراحی آن شبیه به یک سبد است که می‌توانید کودک را به راحتی درون آن قراردهید. البته لازم است بدانید این نوع وان ها به هیچ عنوان برای نوزادان تازه متولدشده انتخاب خوبی نیست.

در این بخش انواع وان حمام نوزاد را به شما معرفی کردیم تا بتوانید بسته به سن کودکتان برای خرید آن اقدام کنید.

راهنمای خرید بهترین وان حمام نوزاد

برای خرید وان حمام نوزاد باید نکات زیادی را درنظربگیرید تا بتوانید یک انتخاب درست و ایمن برای نوزادتان داشته باشید. درادامه این نکات را برای شما مرورمی‌کنیم.

انتخاب اندازه مناسب

برای خرید وان حمام نوزاد باید اندازه مناسبی را برای این وان درنظربگیرید. دقت داشته باشید اگر وان خریداری شده اندازه بزرگی داشته باشد، نوزاد درون آن سر می‌خورد و احتمال غرق شدن وی وجوددارد. اگر هم این وان اندازه کوچکی داشته باشد، کودک نیز احساس راحتی نخواهدداشت. از این رو بهتراست در هنگام خرید وان حتما قد و وزن نوزاد را درنظرگرفته و براساس آن برای خرید اقدام کنید.

سنجش دمای آب

برخی از وان های موجود در بازار مجهز به نوار هستند که در مجاورت با آب گرم تغییر رنگ می‌دهد. طبق گفته متخصصان بهترین دما برای حمام کردن نوزاد 37درجه می باشد که انتخاب خوبی برای نوزادان است. البته برای اطمینان بیشتر حتی اگر وان شما مجهز به این دماسنج هاست بازهم  با کمک دست از متعادل بودن دمای آب مطمئن شوید.

قابلیت  شستشو

بهتراست هنگام خرید وان حمام درباره قابل شستشو بودن آن از فروشنده سوال بپرسید. دقت داشته باشید بهتراست از خرید وان هایی که پیچ و خم های زیادی دارند، پرهیز کنید. شستن این نوع وان ها بسیارسخت است و زمان زیادی از شما می‌گیرد از این رو نیز خرید آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود. پس به دنبال خرید وان هایی باشید که سطح صاف و بدون فرورفتگی دارند، تا به راحتی بتوانید آن را بشویید.

لبه های صاف

هنگام وان حمام نوزاد دقت داشته باشید که این محصول لبه های صاف و بدون ناهمواری داشته باشد زیرا ممکن است کودک هنگام قرارگرفتن درون آن دچار آسیب شود.

خط ارتفاع آب

برای آب کردن وان حمام،باید از خطوط روی بدنه آن استفاده کنید.  خط ماکزیموم روی بدنه وان مشخص شده است که می‌توانید برای پرکردن وان از آن کمک بگیرید.

دریچه تخلیه آب

از دیگر مواردی که باید برای خرید وان حمام نوزاد درنظربگیرید، دریچه تخلیه آب در وان است. مسلما حمل کردن یک وان پر از آب بسیارسخت است، از این رو وجود دریچه تخلیه در این محصول ضرورت می‌یابد.

سطح بدون لغزش

بدون کودک در هنگام شستشو بسیارلغزنده می‌شود از این رو بهتراست به دنبال خرید وان حمام نوزاد باشید که سطح غیرقابل لغزشی داشته باشد. بدین ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر کودک خود را درون این وان قراردهید.

در این بخش نکات مهمی را درباره خرید وان حمام نوزاد به شما ارائه کردیم. از این رو اگر می‌خواهید یک انتخاب ایمن برای کودک خود داشته باشید، لازم است تمامی این موارد را به دقت بررسی کنید.

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم