برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

افزودن نی نی بابا به صفحه اصلی

close
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • 942,000 تومان - 4,600,000 تومان

سرویس کالسکه نوزاد

فیلتر توسط
2,200,000 تومان
ست کالسکه 4 تیکه دلیجان مدل الوان مجموعه ای کامل برای حمل نوزاد و لوازم کودک است که شامل کالسکه، کریر، روروئک و ساک حمل لوازم کودک می باشد. در انتخاب وسیله حمل و نقل کودک و ایمنی کودک باید دقت بسیاری داشت چون این...
2,000,000 تومان
ست کالسکه 4 تیکه دلیجان مدل شیطونک مجموعه ای کامل برای حمل نوزاد و لوازم کودک است که شامل کالسکه، کریر، روروئک و ساک حمل لوازم کودک می باشد. در انتخاب وسیله حمل و نقل کودک و ایمنی کودک باید دقت بسیاری داشت چون این...
1,890,000 تومان
وضعیت: محصول جدید ست کالسکه5 تکه دلیجان به همراه ست 8تکه وان طرح BABy4LIFE یکی از پرفروش ترین های سرویس سیسمونی است. کالسکه بنیتا،کریر، ساک، روروئک ufo، آغوشی و ست 8تکه وان حمام اقلام تشکیل دهنده ی این ست هستند....
1,650,000 تومان
سرویس کالسکه Ana Baby 1 الهام گرفته از رنگ بنفش (بادمجانی) است. این ست کالسکه دلیجان متشکل از کالسکه، کریر و ساک لوازم می باشد. بدنه ی کالسکه بکار رفته در این سرویس از نوع بنیتا و بدنه ی کریر این سرویس از نوع دسته...
2,000,000 تومان
ست کالسکه 3 تیکه دلیجان مدل استریپت مجموعه ای کامل برای حمل نوزاد و لوازم کودک است که شامل کالسکه، کریر، روروئک و ساک حمل لوازم کودک می باشد. در انتخاب وسیله حمل و نقل کودک و ایمنی کودک باید دقت بسیاری داشت چون این...
2,200,000 تومان
ست کالسکه 4 تیکه دلیجان مدل استریپت مجموعه ای کامل برای حمل نوزاد و لوازم کودک است که شامل کالسکه، کریر، روروئک و ساک حمل لوازم کودک می باشد. در انتخاب وسیله حمل و نقل کودک و ایمنی کودک باید دقت بسیاری داشت چون این...

قیمت و خرید سرویس کالسکه نوزاد

اگر به زودی قراراست عضو جدیدی وارد خانواده شما شود، باید تمامی امکانات برای ورود این عضو کوچک نیز فراهم شود. سیسمونی نوزاد دارای اجزای بسیارزیادی است که لوازم راحتی فرزندشماست. ست کالاسکه از مهم ترین بخش های خرید سیسمونی محسوب میشود که میتواند بسیاری از نیازهای شما و فرزندتان را در مراحل رشد به خوبی برطرف کند. در این مطلب قراراست اطلاعات خوبی را درباره خرید سرویس کالاسکه نوزاد به شما ارائه کنیم تا بتوانید یک انتخاب درست را برای فرزند خود داشته باشید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

منظور از سرویس کالاسکه نوزاد چیست؟

سرویس کالاسکه شامل اجزای اصلی کالاسکه و کریر میشود و اما در برخی از موارد دیگر آیتم هایی نظیر ساک نوزاد و روروئک نیز جز این ست قرارمیگیرند. دقت داشته باشید این سرویس در مراحل رشد کودک به شما کمک زیادی میکند و هم برای شما و هم برای فرزندتان بسیارمفید است.

شما میتوانید هریک از اجزای سرویس کالاسکه نوزاد را به صورت جداگانه خریداری کنید و اما اگر میخواهید هزینه های کمتری را برای خرید این محصولات صرف کنید، میتوانید آنها را به صورت یکجا و ست بخرید. ست کالاسکه نوزاد همه آیتم های حمل وی را به صورت یکجا و در یک طیف رنگی داراست که میتوانید به راحتی آن را خریداری کنید.

بررسی اجزای سرویس کالاسکه نوزاد

همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم ست کالاسکه نوزاد دارای اجزای متعددی است که هریک ویژگی های خاص خود را دارند. در ادامه این اجزا را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید بسته به نیاز خود برای خرید آنها اقدام کنید.

کالاسکه

کالاسکه مهم ترین عضو سرویس کالاسکه نوزاد میباشد که حمل و نقل بیرون از منزل را برای شما راحت تر میکند.کالاسکه های موجود در بازار انواع مختلفی دارند که شما میتوانید بسته به ویژگی های هریک از آنها برای خرید اقدام کنید. ازجمله کالسکه های موجود در بازار میتوان به نمونه های سنتی، عصایی، دوقلو، ورزشی، چهارچرخ و مسافرتی اشاره کرد.

کریر

کریر یکی دیگر از اجزای سرویس کالاسکه نوزاد میباشد که در از بدوتولد فرزندتان مورد استفاده قرارمیگیرد. دقت داشته باشید اهمیت خرید این محصول در بدو تولد زیاد است زیرا به دلیل وزن کم نوزاد معمولا حمل وی برای والدین مشکل است. شما میتوانید با استفاده از کریر به راحتی کودک خود را جابه جا کنید.

برای خرید کریر نوزاد باید دقت داشته باشید نمونه هایی با وزن بسیارکم را خریداری کنید تا هنگام حمل آن دچار مشکل نشوید.

ساک لوازم

ساک لوازم جز دیگر سرویس کالاسکه نوزاد است که هم میتوانید آن را به صورت جداگانه و هم به صورت ست خریداری کنید. ساک مناسب نوزاد تنوع بسیارزیادی دارد که شما میتوانید بسته به سلیقه خود نمونه های متفاوتی از آن را انتخاب کنید. این گونه ساک را شما از بدوتولد نوزاد به همراه خواهیدبرد، پس نیاز است حتما در هنگام خرید سیسمونی از آن غافل نشوید.

دقت داشته باشید نوزاد شما به وسایل مراقبتی زیادی نیاز دارد از این رو باید کیف انتخابی شما نیز فضای لازم برای قرارگیری تمامی این وسایل را دارا باشد. ساک لوازم انواع مختلفی دارد که ازجمله آنها میتوان به کوله پشتی، آویز و ساک اشاره کرد.

روروئک

روروئک از دیگر اجزای سرویس کالاسکه نوزاد محسوب میشود که خرید آن خیلی از بدو تولد نوزاد اهمیت ندارد. زیرا این وسیله بیشتر به عنوان یک ابزار تشویق کننده برای راه رفتن کودک به حساب میآید. روروئک میتواند به کودک شما کمک کند تا زودتر تعادل خود را حفظ کرده و روی پاهایش بایستد.

تمامی این اجزا در سرویس کالاسکه نوزاد وجوددارند که شما میتوانید بسته به نیاز خود آنها را به صورت جداگانه و یا ست خریداری کنید.

راهنمای خرید سرویس کالاسکه نوزاد

برای خرید  سرویس کالاسکه نوزاد باید اطلاعات کاملی را کسب کنید. بدین ترتیب میتوانید خریدی آگاهانه و راحت را تجربه کنید. در ادامه برخی از نکات مهم برای خرید سرویس کالاسکه نوزاد را با هم مرور میکنیم.

جنس بدنه سرویس کالاسکه نوزاد

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید سرویس کالاسکه نوزاد درنظربگیرید، جنس بدنه آن میباشد. دقت داشته باشید جنس بدنه این محصول درواقع میزان دوام و استحکام آن را نشان میدهد، به همین دلیل به هیچ عنوان نباید از این موضوع بی تفاوت عبور کنید.

پلاستیک و فلز دو متریال معمولی است که در ساخت ست کالاسکه نوزاد به کارمیرود. اگر به دنبال خرید محصولات باکیفیتی هستید، میتوانید نمونه هایی با بدنه فلزی را خریداری کنید. این مدل از کالاسکه وزن کم و مقاومت بالایی دارند از این رو شما میتوانید با اطمینان خاطر از آنها استفاده کنید و نگران ایمنی کودک خود نباشید.

خرید از برند معتبر

برای خرید سرویس کالسکه نوزاد بهتراست به سراغ انتخاب برندهای معتبر بروید. دقت داشته باشید در هنگام خرید با برندهای بسیارزیادی روبه رو می شوید از این رو نیز باید معتبرترین آنها را انتخاب کنید. تصور نکنید که برای این امر تنها باید برندهای خارجی نظیر چیکو را انتخاب کنید. امروزه برندهای ایرانی معروف بسیارزیادی در زمینه تولید سرویس کالسکه فعالیت دارند که سطح کیفی محصولات انها نیز بسیاربالاست. ازجمله این برندها می توان به برند دلیجان اشاره کرد که ما در نینی بابا محصولات متنوع آن را ارائه می کنیم.

دلیجان روی محصولات خود گارانتی درنظرمی گیرد از این رو نیز خیال مشتری از بابت خرید محصولات آن نیز راحت خواهدبود.

توجه به سن کودک

برای خرید سرویس کالسکه باید به سن کودکتان توجه داشته باشید. البته بسیاری از والدین قبل از به دنیاآمدن کودک نسبت به خرید سیسمونی اقدام می کنند. با این وحود باید بدانید که کودک در سنین پایین نیاز به خرید سرویس کالسکه دارد که قابلیت تنظیم 180 درجه را داشته باشد. بدین ترتیب کودک می تواند در عین راحتی روی آن خوابیده و استراحت کند.

بررسی روکش چرخ ها

چرخ های کالسکه جز مهم ترین بخش های آن است که باید برای خرید سرویس کالسکه مورد بررسی قرارگیرد. چرخ های کالسکه به هیچ عنوان نباید ساییدگی داشته باشد تا بتواند امنیت کودک را در حین استفاده تامین کند. توجه به روکش این چرخ ها نیز اهمیت دارد. روکش مناسب برای این چرخ ها باید به گونه ای باشد که روی سطوحی نظیر سرامیک لیزنخورد.

وزن سرویس کالاسکه نوزاد

وزن هریک از آیتم های سرویس کالاسکه نوزاد نیز در خرید آن اهمیت بالایی دارد. برای مثال شما قراراست کریر را در مسافت های کوتاهی با خود حمل کنید، پس باید به دنبال خرید مدل هایی باشید که وزن کمتری دارند. بدین ترتیب بعدها با قراردادن نوزاد خود کریر وزن زیادی را متحمل نخواهیدشد.

جنس نشیمن سرویس کالاسکه نوزاد

برای خرید هریک از آیتم های سرویس کالاسکه نوزاد باید به جنس نشیمن آن توجه کنید. برای اینکه کودک شما اوقات خوبی را در این وسایل حمل تجربه کند، نیاز است نشیمنگاه کریر پارچه ای نرم و ضدتعریق داشته باشد. دقت داشته باشید محصولات بی کیفیت ارائه شده در بازار پارچه ای بی کیفیت دارند و همین موضوع نیز سبب میشود تا کودک هنگام خواب بیش از اندازه عرق کند. این موضوع به هیچ عنوان برای کودک شما خوشایند نخواهدبود، از این رو باید از کیفیت نشیمن کالاسکه اطمینان حاصل کنید.

ایمنی سرویس کالاسکه نوزاد

شما باید برای خرید محصولاتی اقدام کنید که تمامی نکات برای ایمنی بیشتر نوزاد در آنها رعایت شده باشد. برای مثال کریر و کالاسکه نوزاد باید کمربند 5نقطه ای ایمنی را دارا باشند که به خوبی بتواند در هنگام حرکت از نوزاد محافظت کند.

خدمات پس از فروش سرویس کالاسکه نوزاد

برای اینکه بتوانید با اطمینان خاطر ست کالاسکه نوزاد را خریداری کنید باید به دنبال انتخاب محصولاتی با گارانتی و خدمات پس از فروش باشید. با خرید این محصولات در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید به راحتی و با استفاده از گارانتی محصولات آن را رفع کنید.

با خرید سرویس کالاسکه نوزاد میتوانید با هزینه به صرفه تری خریدی کامل برای سیسمونی نوزاد داشته باشید. از این رو بهتراست قبل از خرید به خوبی در این زمینه اطلاعات کسب کرده و درنهایت برای خرید اقدام کنید.

 

ادامه مطلببستن

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم